اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
اخبار
نوروز ۹۷سیستان و بلوچستان کانون توجهات ملی می‌شود
15\11\1396

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌های مختلف و متنوعی را برای برگزاری نوروز با شکوه در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته‌ایم.

مجتبی میرحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: برگزاری جشن نوروز، همایش اسطوره و حماسه، جشنواره های گردشگری در ۱۹شهرستان، برگزاری نوروز بازارها، نمایشگاههای صنایع دستی و بکارگیری راهنمایان گردشگری، بخشی از برنامه‌های در دست اجرا در نوروز ۹۷ است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان افزود: جشنواره گردشگری ایل آفرید و سفره ایرانی، فرهنگ گردشگری و حضور در نمایشگاههای بین المللی نیز از جمله برنامه هایی است که در اسفند ماه برگزار و مقدمات استقبال از نوروز ۹۷ را فراهم خواهد آورد.

این مسئول ادامه داد: امسال در خصوص موضوع مهم ایجاد تصویر جدید از چهره استان کار بیشتری صورت گرفت و موفقیت های خوبی حاصل شد.

وی گفت: اتفاق دیگری که در بحث برند سازی گردشگری سیستان و بلوچستان اهمیت دارد مدیریت رویدادها است که تعریف رخدادهایی در نقاط مختلف استان به منظور تنوع بخشی به جاذبه های گردشگری است تا از اینگونه دعوت ها برای نمایشگاهها و جشنواره ها بهره لازم را ببریم و در سیستان و بلوچستان از ظرفیت های متعدد آن جهت جذب گردشگر استفاده شود.

میرحسینی از فعال بودن کلیه تاسیسات گردشگری بویژه اقامتگاههای بوم گردی در این ایام خبر داد و گفت: جشنواره خرید و رالی اتومبیل رانی ملی نیز از جمله اقداماتی است که جزییات آن به زودی اعلام خواهد شد.نظرات کاربران
ارسال نظر