اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409
آبشار مجن

این آبشار زیبا و باصفا، یکی از جلوه های طبیعی شهر مجن است. برای دیدن آبشار مجبورید وارد آبی سرد و زلال شید وحدود بیست متر پیاده روی در آب در فضایی زیبا و هیجان آور رو تجربه کنین.

 این آبشار در زمستان هم بسیار دیدنیه و دسته های پر تعداد کبک، شما رو تا دهانه آبشار همراهی می کنن. در کنار این مسیر درختان بلند سپیدار، باغات و مزارع سرسبز و کلبه های کاه گلی جلب نظر می کنن که بسیار جذاب هستند. بعد از گذشتن از دره مجن وارد طبیعت کوهستانی منطقه می شین و در دل صخره ای بسیار عظیم، طنین آبشار مجن رو خواهید شنید. این کوه صخره ای جالب، آبشار رو در محوطه ای باریک و غار مانند محصور کرده. وجود آثار سفالی و قلعه هایی در اطراف شهر مجن و همچنین درختان کهنسال ارس که در منطقه به نام سور مشهورن، نشانگر قدمت تاریخی این منطقه ست. آنچه مجن رو از نظر جلب جهانگرد ممتاز ساخته، سبک معماری و طبیعت زیباشه. در این شهر خانه ها گرداگرد تپه ای در دامنه کوه و در میان دو رودخانه پی حصار و پیش ده که از کوه های اطراف سرچشمه می گیرن، بنا شده. در مجموع طبیعت سرسبز و رودخانه های جاری، مجن رو به باغی دل گشا در حاشیه کویر مبدل ساخته است.

نظرات کاربران
ارسال نظر