اقامت در چابهار رزرو هتل در چابهار چابهار گردی تور چابهار جاذبه های دیدنی چابهار سرمایه گذاری در چابهار خرید از چابهار منطقه آزاد چابهار اخبار چابهارساحل درک  رزرو تور درک چابهار
  ارتباط با مدیرسایت 09151401409

حضور شوهاز در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

  1396/06/05 
نمایشگاه الکامپ امسال از تاریخ 30 – 2 مرداد ماه در حال برگزاریست. امسال شاهد شور و شوق و جنب و جوش زیادی در سالن ۱۸ (الکام استارز) که استارتاپ ها در آنجا حضور دارند هستیم و به عقیده بسیاری از افراد هر سال این سالن پربازدیدترین قسمت نمایشگاه است .

شوهاز مرجع گردشگری چابهار هم در این سالن در کنار استارتاپها دیگر قرار دارد و به معرفی خدماتی که در چابهار ارائه می کندو توضیحاتی پیرامون شرایط گردشگری در  چابهار به  بازدید کنندگان و علاقه مندان به گردشگری  داده می شود

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندر کاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معناداری در تحرک بخشیدن به این حوزه صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می نماید. ا نمایشگاه الکامپ فرصتی تکرار نشدنی در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعاملات خویش را به طور چشمگیری ارتقا بخشند.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، برگزار کننده دوره بیست و سوم الکامپ با حمایت سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران، و مشارکت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها، نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت و البته بهتری برگزار گردد.

 

 


نظرات کاربران
ارسال نظر